Пишіть

 schebinpisok@gmail.com

м. Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Камінь бут є природним матеріалом, що застосовуються в будівництві, який добувають під час розробки осадових гірських порід, наприклад, піщаник, доломіт або вапняк.

Характеристики бутового каменю

Фракція каменю буту буває різна - від 15 до 500 мм, а вага може коливатися від п'ятнадцяти до п'ятдесяти кілограм. Купуючи бутовий камінь, необхідно правильно підібрати матеріал, виходячи з зовнішнього вигляду і міцності каменів. По міцності на першому місці знаходиться бут, видобутий з вулканічної або осадової породи. Такий бутовий камінь зможе надати найбільшою міцності побудованому спорудженню та його оздобленню.

Виділяють наступні види каменю буту:

  1. Рваний.
  2. Плитчастих
  3. Постелістий

При будь-яких видах робіт, що мають на увазі використання буту, слід застосовувати виключно цільне каміння, попередньо переконавшись, що на них відсутні тріщини і розшарування.

Переваги бутового каменю

Булижники каменю буту відрізняються своєю універсальністю і надійністю. Його унікальні природні властивості дозволили матеріалу стати фаворитом в будівництві, де потрібна міцність і довговічність. Особливе забарвлення і неповторні форми дозволяють з успіхом використовувати бутовий камінь в облицювальних роботах, при обробці камінів, огорож і будь-яких ландшафтних об'єктів. Камінь бут абсолютно несприйнятливий до низьких температур і впливу вологи, що також робить його оптимальним матеріалом для використання зовні будівель.

Сфери застосування каменю буту

Як правило, в продаж бутовий камінь надходить у вигляді габаритних кругляків неправильної форми. У більшості випадків матеріал використовують для фундаментних і оздоблювальних робіт, для спорудження оригінальних і витончених огорож, а також для обробки басейнів. Завдяки своїй міцності і надійності камінь бут набув широкого поширення в будівництві шляхів і будівництві гідротехнічних систем.

Нашою компанією здійснюється реалізація, доставка та перевезення каменю бут в Миколаєві. Будь-який клієнт може зв'язатися в телефонному режимі з нашими менеджерами та оформити доставку або перевезення будівельних матеріалів по місту Миколаєву безпосередньо на місце будівництва.

Співпраця з нашою компанією - це гарантія, що ви зможете завершити ваш проект в сфері будівництва без будь-яких затримок і проблем!

(063) 469 36 46

(066) 874 77 07

(067) 129 03 41

 

Україна,

місто Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Графік роботы:

Пн. - Нд.: з 7:00 до 22:00

        Без обіду та вихідних

 

schebinpisok@gmail.com 

Scroll to top