Пишіть

 schebinpisok@gmail.com

м. Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

На будь-якому будівельному об'єкті пісок завжди буде в пріоритеті в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Він незамінний при приготуванні бетонних сумішей і розчинів для штукатурення. Відразу після видобутку піску з кар'єру, без будь-якої додатково обробки, матеріал направляють на проекти по будівництву шляхів, ґрунтовому підйому і вирівнюванню майданчиків.

Характеристики та види піску

Пісок формується при зміні гірських порід, пов'язаному з впливом природних явищ. Форма піщинок є загостреною та трохи округлою, а їх розмір не перевищує 5 мм.

Будівельний пісок буває річковим, кварцовим, кар'єрним і піщаним. Річковий пісок видобувається з річок і використовується в бетонному виробництві, при стінний кладці, під час будівництва водостічних систем. Кварцовий пісок є найдорожчим, і його застосування пов'язане більшою мірою з хімічної галуззю - створення барвників, виробництво скла, використання в системах з очищення води.

Кар'єрний пісок, в свою чергу має більш низьку якість і, відповідно, більш демократичну ціну. Так як склад кар'єрного піску містить пил, його оптимально використовувати при приготуванні штукатурних розчинів. І останнім видом піску є піщаний грунт. Він являє собою неочищений матеріал, який використовується в процесах, які не потребують матеріалів високої якості.

 

Переваги піску

Серед переваг даного сипучого матеріалу варто виділити:

- стійкість до займання, що вкрай важливо для безпеки при будівельних роботах;

- цей матеріал абсолютно безпечний для людського організму;

- пісок є екологічно чистим матеріалом

- пісок - це неорганічний продукт, він не сприйнятливий до процесів розкладання і появи в ньому різних мікроорганізмів.

Стабільність характеристик піску дозволяє гарантувати довгостроковий період експлуатації об'єктів, у створенні яких брав участь цей матеріал.

Сьогодні ви можете з легкістю замовити доставку і перевезення піску в Миколаєві, звернувшись в нашу фірму. Ви можете придбати пісок як навалом, так і в розфасованих мішках, а ми доставимо його на будівництво за допомогою транспорту з нашого автопарку. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасні транспортні засоби, тому можемо доставляти і перевозити даний сипучий матеріал в дуже великих обсягах.

Співпраця з нашою компанією - це гарантія, що ви зможете завершити ваш проект в сфері будівництва без будь-яких затримок і проблем!

(063) 469 36 46

(066) 874 77 07

(067) 129 03 41

 

Україна,

місто Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Графік роботы:

Пн. - Нд.: з 7:00 до 22:00

        Без обіду та вихідних

 

schebinpisok@gmail.com 

Scroll to top