Пишіть

 schebinpisok@gmail.com

м. Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

На сьогоднішній день керамзит - це один з найбільш ефективних і популярних будматеріалів, який застосовується для установки результативною теплозахисту житлових, комерційних будівель, споруд громадського та промислового призначення. Даний матеріал відрізняється своєю демократичною вартістю і високою функціональністю.

Особливості керамзиту і його види

Основною відмінністю керамзиту від інших будівельних матеріалів є його виробнича база. Керамзит видобувається з глини, а саме за допомогою випалювання її легко плавних порід, які містять понад тридцять відсотків кварцу.

Існують три фракції керамзиту, що використовуються в будівництві:

  1. керамзит фракції 0-5 мм;
  2. керамзит фракції 5-10 мм;
  3. керамзит фракції 10-20 мм.

Перша фракція використовується, як правило, при бетонному заповненні, як засипка при установці тепло і звукоізоляційних систем, а також у асфальтобетонному виробництві. У деяких країнах цей вид керамзиту використовую також в якості протиожеледного реагенту.

Друга фракція отримала широке застосування при виробничому процесі конструкцій із залізобетону, а також як заповнювач для важких бетонних сумішей.

Третя фракція є найбільш використовуваною при будівельних роботах, а саме в процесі виробництва панелей і блоків. Його також експлуатують як матеріал для засипок перекриттів між поверхами при теплоізоляції і звукоізоляції будівель.

Переваги керамзиту

Висока затребуваність керамзиту пояснюється його унікальними і позитивними властивостями, які змушують багатьох віддати перевагу саме цьому матеріалу. Ось деякі з них:
- абсолютна несприйнятливість до займання;

- екологічна безпека для здоров'я людини;

- підвищена стійкість до впливів вологи;

- легка вага матеріалу;

- керамзит сприяє посиленою тепло- і звукоізоляції;

- тривалий експлуатаційний період.

Якщо вас цікавить доставка і перевезення керамзиту в Миколаєві, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Наш багаторічний досвід і професійний сервіс дозволив вивести доставку і перевезення різних будматеріалів на першокласний рівень. Потрібно лише оформити замовлення, і ми в найкоротші терміни доставимо керамзит за місцем призначення.

Співпраця з нашою компанією - це гарантія, що ви зможете завершити ваш проект в сфері будівництва без будь-яких затримок і проблем!

(063) 469 36 46

(066) 874 77 07

(067) 129 03 41

 

Україна,

місто Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Графік роботы:

Пн. - Нд.: з 7:00 до 22:00

        Без обіду та вихідних

 

schebinpisok@gmail.com 

Scroll to top