Пишіть

 schebinpisok@gmail.com

м. Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Якщо скласти рейтинг нерудних матеріалів по їх поширеності, одне з перших місць, без сумнівів, дістанеться щебню. Щебінь є неорганічним і сипучим матеріалом, розмір зерен якого перевищує 5 мм. Видобуток матеріалу здійснюється за допомогою дроблення гірських порід, валунів і гравію.У будівництві найбільшу популярність отримав щебінь гранітний. Даний вид щебню характеризуються мінеральним походженням, що дозволяє використовувати його в природній формі, без необхідності виділяти інші окремі мінерали

Особливості щебню і його види

Особливості щебню і його види Чинний регулюючий стандарт має на увазі наявність двох основних фракцій: 5-20 мм і 20-40 мм. Проте, сучасні технологічні установки каменедробіння дозволяють істотно звузити ліміти різних фракцій. Сьогодні з легкістю можна купити гранітний відсів (від нуля до п'яти міліметрів), а також середні і великі фракції щебню.

Види щебню визначаються кількістю голчастих і пластинчастих зерен в складі матеріалу. Залежно від цього показника, виділяють:

- кубовидний щебінь (кількість вищевказаних зерен не перевищує п'ятнадцяти відсотків від загальної кількості);

- покращений (голчасті й пластинчасті зерна міститися в кількості від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти відсотків);

- звичайний (вміст зерен варіюється від 25 до 35%).

Слід зауважити, що менший вміст в щебні пластинчастих і голчастих зерен, тим якісніше матеріал проявляє себе при ущільненні, але купити щебінь даного виду доведеться за більш високою вартістю. Також, з огляду на породу, з якої був здобутий щебінь, він може бути гранітним, гравійним, вторинним і шлаковим.

Застосування щебню в будівництві

Області використання щебню багато в чому визначаються його видом і технічними характеристиками. Проте, можна виділити три сфери, в яких щебінь є найбільш затребуваним і незамінним матеріалом. Це дорожнє і залізничне будівництво, а також виробництво бетону.

Наша компанія пропонує послуги з доставки та перевезення щебню в Миколаєві і його межах за доступною вартості. Ми використовуємо власний транспорт, а в нашій команді працюють виключно професійні водії, які в найкоротші терміни доправлять або перевезуть щебінь на необхідний об'єкт.

Співпраця з нашою компанією - це гарантія, що ви зможете завершити ваш проект в сфері будівництва без будь-яких затримок і проблем!

(063) 469 36 46

(066) 874 77 07

(067) 129 03 41

 

Україна,

місто Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Графік роботы:

Пн. - Нд.: з 7:00 до 22:00

        Без обіду та вихідних

 

schebinpisok@gmail.com 

Scroll to top