Пишіть

 schebinpisok@gmail.com

м. Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

У нашому асортименті пісок, щебінь і весь спектр гранітно-щебеневої продукції з доставкою по Миколаєву та Миколаївській обл.

Песок

На будь-якому будівельному об'єкті пісок завжди буде в пріоритеті в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Він...

Подробнее

Щебень

Якщо скласти рейтинг нерудних матеріалів по їх поширеності, одне з перших місць, без сумнівів, дістанеться щебню...

Подробнее

Камень Бут

Камінь бут є природним матеріалом, що застосовуються в будівництві, який добувають під час розробки осадових гірських...

Подробнее

Керамзит

На сьогоднішній день керамзит - це один з найбільш ефективних і популярних будматеріалів, який застосовується для...

Подробнее

 

Услуги

 

 

Обов'язковою умовою професійних перевезень будматеріалів є наявність професійної автотехніки і досвідчених водіїв. Якщо вам поставили завдання перевезти щебінь, пісок або інший будівельний матеріал в Миколаєві, але у вас немає спеціального транспорту, призначеного для перевезення подібних вантажів, тоді сміливо звертайтеся в нашу компанію. Сервіс в області перевезень будівельних матеріалів є головним напрямком нашої роботи. Ми з радістю візьмемо на себе всі турботи, що виникають під час транспортувального процесу вантажів в Миколаєві.

 

Наши послуги включають:

- Доставку і перевезення сипучих вантажів: щебінь, пісок, керамзит, камінь бут, чорнозем, глини та інші будматеріалів.

- Вивезення з об'єктів будівельного сміття як з вантажниками, так і без (Вартість вивозу будівельного сміття - 700 грн. з вантажниками).

 

Ми маємо в своєму розпорядженні цілий автопарком спеціальної сучасної техніки, яка дозволяє щодня здійснювати масу перевезень сипучих вантажів по Миколаєву. Вартість перевезення включає в себе контролювання завантаження /розвантаження будівельних матеріалів і точне дотримання часу доставки, яке було попередньо позначено клієнтом.

 

Ми не припиняємо роботу навіть у вихідні, що є величезною перевагою для приватних замовників, які потребують наші послуги в певний час.

 

Ви можете замовити вивіз сміття та перевезення сипучих в Миколаєві за будь-якою адресою, зв'язавшись з нашими менеджерами. Вартість перевезення та вивезення будівельного сміття залежить від таких факторів, як вид автотранспорту, обсяг вантажу, тип перевезеного будматеріалу і наскільки терміновою є доставка. Кваліфіковані водії з більш ніж десятирічним досвідом за плечима будуть раді доставити необхідний вам матеріал в будь-яку точку Миколаєві за найоптимальнішою ціною. Високопрофесійний підхід до виконання нашої роботи в комбінації з демократичною вартістю послуг є головною причиною вибору саме нашої компанії.

 

Співпраця з нашою компанією - це гарантія, що ви зможете завершити ваш проект в сфері будівництва без будь-яких затримок і проблем!

(063) 469 36 46

(066) 874 77 07

(067) 129 03 41

 

Україна,

місто Миколаїв

вул. Дорожня, 20А

Графік роботы:

Пн. - Нд.: з 7:00 до 22:00

        Без обіду та вихідних

 

schebinpisok@gmail.com 

Scroll to top